Dr.Beasley's Flex Cam Kaplama - Nano Resin 30ml

Fiyat : ₺709,12(KDV Dahil)
₺86,67 'den başlayan taksitlerle

Flex Cam Kaplama - Nano Resin 30ml

Tüm nano ve cam kaplama ürünlerin aksine Dr. Beasley's Nano Resin amatör kullanıma en uygun uzun süreli koruma ürünüdür. Dr. Beasley's Nano Resin 'i diğerlerinden ayıran en temel özellik ürünün kürleşme ( donma ) süresinin ortam sıcaklığına göre 15-20 dakika olmasıdır. Böylelikle cila sürer gibi kolay sürülen ve kolay silinen bir ürüne sahip olabilirsin.

Dr. Beasley's Nano Resin aracını dış etkenlerden büyük ölçüde koruyarak 2-3 yıl üstün parlaklık ve mükemmel su iticilik vaat etmektedir. 30ml'lik şişesi her araca çift kat uygulama dahilinde 2 standart boyutlarda araç tamamlayabilmektedir.

Dr. Beasley's Nano Resin plastik yüzeylerde, trimlerde ve jantlarına da dosttur ve uzun süreli koruma için kullanılabilir. Dr. Beasley's Nano Resin 'i uygulamadan önce yüzeylerin tüm çiziklerden ve hologramlardan silikon ve parafin içermeyen pastalarla arındırılması tavsiye edilir. Yüzeyin tüm polisaj işlemleri bitmesi ardından yüzey temizleyici ürünlerle silinip kontrol edilmesi ve hiç bir noktasında su veya su izi bırakılmaması uygulama için hayati önem taşır. Uygulamanın kapalı, minimum ortam sıcaklığında, tozsuz ve nem oranı yüksek olmayan bir noktada uygulanması tavsiye edilir.

Uygulama esnasında başladığınız noktadan itibaren sağa-sola, yukarı aşağı doğrultuda ürünü yüzeye sürün ve atladığınız bir noktanın olup olmadığına emin olun. İlk başladığınız andan itibaren ürünün yüzeyde beklemesi gereken süre 20-30 dakika aralığındadır. Bu süre sonunda ürünü yüzeyden en az çift bez ile silinmesi gerekmektedir.

İlk katın silinmesiyle birlikte ürünün 2.katını eklemeniz için 1 saat kadar aynı koşullar içinde aracı muhafaza etmelisiniz. Bu süre de dolduktan sonra ilk işlemi tekrarlayıp minimum 2 saat süresince aracı aynı koşullarda bekletmeniz önemlidir. Tam kürleşme içinse önerilen bekleme süreci, 24 saatte mevcut ortam koşulları değişmeden aracı hareket ettirmemeniz önemle tavsiye edilir.

Benzer Ürünler
Wax Pro