Gyeon Q2 Mohs 50 ml

Marka : Gyeon
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺970,00(KDV Dahil)
₺118,56 'den başlayan taksitlerle

Gyeon Q2 Mohs 50 ml

Gyeon Mohs yeni sanatsal bir seramik kaplamadır. İçeriğinde alkol olmayan bu ürün yüzeyde organik silikadan oluşan hibrid bir film tabakası yaratır. Bu tabaka kürleştikçe moleküler ağırlığı artar, organik silika nano kompozit oluşturur ve boyanın rengini koyulaştırma özelliği bulunmaktadır.
Test ettiğimiz hiç bir quartz (seramik) kaplama bu şekilde çalışmamaktadır. Kokusu bile diğer ürünlerden çok farklıdır ( Parfümsel değil kimyasal kokusu vardır, kimyalarından dolayı seramik kaplamalarda parfümsel bir koku bulunmaz.). Başka ürünlerden diğer farkı da moleküler bağlarının çok sağlam oluşudur, bu özelliği de Gyeon Mohs un kürleşirken diğer ürünler gibi %30 küçülmemesini sağlar. Gyeon Mohs u açık alanda bıraktığımızda yalnızca %5 civari küçülme yaşar.
Gyeon Q2 Mohs; gözle görülür bir biçimde daha gelişmiş olması, daha fazla çizik dayanımı, kimyasallara karşı daha dayanıklı yapısı ile daha uzun süre kalıcılık sağlar. Yaptığımız acımasız kimyasal testlere bile dayanabilen Gyeon Mohs yan ürünlerle desteklenirse 18 ay ve üstü kalıcılığı çok rahat bir şekilde yakalayabilmektedir.
Nasıl Uygularım ??
Otomobilin yüzeyi polisajla hazır hale getirilip Gyeon Prep ile silinir. İçinden çıkan süet aplikatöre bolca Gyeon Mohs damlatılır ve yüzeye sürülür. Bir saat ara ile bir kat daha atmanız tavsiye edilir. Opsiyonel olarak 3.kat atılır ve bu şekilde çizik dayanımı daha da artar. 12 saat beklenir ve içinden çıkan Gyeon Cure mikrofibere püskürtülerek yüzeye sürülür (Direkt olarak panele püskürtmeyin, geride iz bırakmayın.). 24 saat sonra aracı kullanabilirsiniz, bir hafta otomobil yıkanmamalıdır. Üzerindeki tabakanın tam olarak kürleşmesi 3-4 haftayı bulabilir, bu süre içinde Cure ile desteklenmeli ve su lekelerine karşı dikkatli olunmalıdır.
 Kutu İçeriği 
- Gyeon Mohs
- Uygulama pedleri Ve takozu, maske
- Gyeon Cure 100ml.
Benzer Ürünler
Wax Pro