Gyeon Q2M Bathe Plus 1 lt

Marka : Gyeon
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺357,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺290,00(KDV Dahil)
₺35,44 'den başlayan taksitlerle

Gyeon Q2M Bathe Plus 1000 ml

Gyeon Q2M Bathe+ boya,jant,cam,plastik olmak üzere tüm yüzeyler ile güvenle kullanılabilir. Kullanımı sonucunda anında bir koruma katmanı oluşturur,veya varolan koruma katmanını güçlendirir. Ek olarak doğal wax ve sealant kullanılan araçlarda da koruma ömrü ve parlaklığı desteklemek amacı ile kullanılabilir. Aktif SiO2 içeriği diğer “cilalı şampuanlar”da bulunmayan,her yıkamada görülebilecek gerçek bir koruma sağlar,bunun sonucu olarak güçlenmiş hidrofobi ve kendini temizleme kabiliyeti aracınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlar.
“Her şey dahil” ürünlerden bahsedeceksek,Gyeon Q2M Bathe+ tam olarak devrimsel olarak nitelendirilebilir! Kısa bir yıkama süreci bile inanılmaz hidrofobik bir etki vadeder. Özellikle kış mevsiminde,yıkamanın yapılmasının zor olduğu dönemlerde Bathe+’ın sağladığı kendini temizleme özelliği,araç bakımı alanında konforu yükseltecek bir kabiliyettir.
KULLANMA TALİMATI : 
Gyeon Bathe+ standart yıkama şampuanları gibi kullanılabilir. Tek farkı hidrofobik özelliklerin eklenmiş olmasıdır. 15-20 ml Gyeon Bathe+ , bir yıkama için yeterlidir. Aracınızı daima çift kova yöntemi ve kaliteli bir yıkama eldiveni ile yıkayın. Maksimum su iticilik/hidrofobi için yıkama eldivenine bir kaç damla Gyeon Bathe+ damlatarak,temiz ve ıslak aracınıza uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası basınçlı yıkama makinası ile aracınızı iyi bir şekilde durulayın. Gyeon Bathe+ ayrıca Foam Lance veya köpük tankları ile de kullanıma uygundur. 
Wax Pro